Towarzyskie zabawy, które poniosą naszych gości

Możesz sobie wyobrazić kiedy posiadówka nie może się rozkręcić i bywa nudno, i brak jakiegokolwiek ratunku Od teraz nie musisz się już tym martwić! Dzięki tym sugestiom również Twoja domówka migiem się rozwinie, zaś ludzie będą zrywać boki ze śmiechu:

  1. Time’s Up – zabawa polega na opowiadaniu sobie o rozpoznawalnych bohaterach ze świata aktorstwa sportu, świata celebrytów sztuki itd. Brzmi prosto? Daj sobie chwilę, czas na dodatkową rundę, w której reguły umożliwiają na użycie tylko jedynego hasła do przedstawienia wskazanego człowieka. Najciekawszą frajdę przynosi jak podejrzewasz runda trzecia – kalambury. Zawodnicy umieją rozbroić nas wyborną pamięcią oraz twórczym podejściem do rzeczy.
  2. Tajniacy – tryumfator dużej liczby nagród w kategorii uciech familijnych oraz imprezowych. Startujący dzielą się na dwie załogi, każda wskazuje również własnego wodza, który może zmieniał się w każdej rundzie. Próbą grających w rezultacie jest skorelować możliwie szeroką grupę haseł będących na pulpicie z określonym słowem, jakie wskazuje im mistrz. Uważaj na zabójcę! Gra oparta jest przede wszystkim na skojarzeniach, przynosi wiele śmiechu tudzież przyjemności.
  3. 5 sekund – inna gra działająca na skojarzeniach, jakkolwiek tu niestety nie ma czasu na przygotowanie. Imprezowicze muszą wymówić pierwsze skojarzenia, jakie przyjdą im do głowy, dla przykładu: przytocz 3 wyrażenia, jakie zwierają Praktyka pokazuje, że potrafią być nierzadko całkiem śmieszne;
  4. Tabu – znowuż trzeba wytłumaczyć coś grającym z grupy, tym razem są to jednak słowa. Aby nie było za jasno, nie można wówczas użyć żadnego z 5 następnych, związanych z nim słów. Gimnastyka językowa także doskonały nastrój murowany!

A więc rozpoczynamy super party. Życzenia urodzinowe, sto lat, super jedzenie oraz super towarzyskie zabawy. Każda z wypunktowanych gierek spowoduje przełamanie pierwszych lodów oraz rozkręcenie imprezy. Oczywiście nie walczymy o zwycięstwo, jedynie o doskonałą rozrywkę!

Post Author: